Twoje IP: 34.238.192.150
Data: Lis 12, 2019

DOSTĘP TESTOWY DO IEEE XPLORE DIGITAL LIBRARY Drukuj

wtorek, 15 października 2019 08:36

IEEBiblioteka PK zaprasza do testowania bazy danych IEEE/IET Electronic Library (IEL). Z dostępu testowego można korzystać od 15 października 2019 r. do dnia 15.11.2019 r.

Na serwerze wydawcy IEEE Xplore udostępnione są zasoby literaturowe Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) oraz Institution of Engineering and Technology (IET) z zakresu inżynierii nuklearnej, fizyki, fizyki plazmy, informatyki, elektrotechniki, elektroniki oraz nauk pokrewnych. W ramach testowanej bazy, mamy dostęp do:

• nielimitowanego, pełnotekstowego dostępu do ponad 4,5 miliona dokumentów
  • dokumentów dostarczanych w formacie PDF i HTML (jeśli są dostępne)
  • ok. 230 czasopism wydawanych przez IEEE i IET
  • materiałów konferencyjnych IEEE – ponad 1.700
  • streszczeń z seminariów i konferencji IET: ponad 25
  • standardów IEEE: ponad 3.900 zaakceptowanych i wydanych przez IEEE w kluczowych obszarach technologii, z opcją dodania projektów standardów

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą czasopism: https://open.ieee.org/index.php/publishing-options/hybrid-journals/

Dostęp do wszystkich publikacji pełnotekstowych poprzez link: https://www.ieee.org/ieeexplore

Test zapewnia dostęp do wydań bieżących oraz archiwalnych nawet od 1870 roku dla wybranych tytułów.

Materiały szkoleniowe:

1. szkolenia instrukcji obsługi: www.ieee.org/go/userguides