Serwis Biblioteki PK wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Politechnika Koszalińska |  Contact in English:  

STATYSTYKI

mod_vvisit_counterDzisiaj65
mod_vvisit_counterWczoraj271
mod_vvisit_counterTen Miesiąc3751
mod_vvisit_counterWszystkie Dni807949

Mamy: 1 gości, 1 botów online
Twoje IP: 34.238.192.150
Data: Lis 12, 2019

DOSTĘP TESTOWY EBSCO EDS Drukuj

Wpisany przez Michał Dudzik   
środa, 16 października 2019 12:37

EBSCO EBOOK ACADEMIC COLLECTIONBiblioteka PK zachęca do korzystania z wyszukiwarki naukowej EBSCO Discovery Service (EDS) zapewniającej niezwykle łatwy i skuteczny dostęp do wszystkich źródeł na jednej platformie EBSCOhost. Dostęp tylko do 15.01.2020 r.

Poprzez jednolity indeks zasobów informacyjnych EDS umożliwiamy Państwu dostęp do opisów pochodzących zarówno z wewnętrznych (bibliotecznych) jak i zewnętrznych zasobów (baz danych i pakietów czasopism i książek różnych wydawców i dostawców). To niezwykle intuicyjna i łatwa w obsłudze platforma EBSCOhost z EDS dająca użytkownikom najbardziej kompletne i wszechstronne narzędzie wyszukiwań. Wyszukiwarka EDS obejmuje również zintegrowaną listę publikacji i narzędzie linkujące (Full Text Finder), a całość tworzy pakiet zapewniający kompleksowe przeszukiwanie czasopism, wydawnictw seryjnych i książek.