Twoje IP: 3.95.131.208
Data: Gru 06, 2019

DOSTĘP TESTOWY DO BAZ NOTORIA SERWIS Drukuj

wtorek, 26 listopada 2019 12:27

NotoriaBiblioteka Główna Politechniki Koszalińskiej zaprasza Państwa do korzystania z dostępu do baz danych oferowanych przez firmę Notoria Serwis S. A. Dostęp tylko do 31.12.2019 r.

Jest to niezwykle ujednolicony zbiór danych pochodzących ze sprawozdań finansowych spółek giełdowych. Dostęp do baz umożliwi, zarówno pracownikom, jak i studentom Politechniki Koszalińskiej, realizację badań z zakresu działalności spółek, ich zasobów majątkowych, źródeł finansowania majątku, osiąganych przychodów i ponoszonych kosztów, pozycji spółek na rynku i wielu innych kwestii prezentowanych w bazie.
Ważnym aspektem tych baz jest także możliwość porównywania osiąganych wyników krajowych spółek giełdowych z podmiotami działającymi na zagranicznych rynkach finansowych.

Dostęp do baz wyłącznie z komputerów zarejestrowanych w sieci uczelnianej poprzez link: https://pk.notoria.pl/