Twoje IP: 3.236.97.49

WYPOŻYCZALNIA – NOWE ZASADY Drukuj Email

Wpisany przez Janusz Wierucki
poniedziałek, 11 maja 2020 09:53

logobpkZe względu na ograniczenia w związku z epidemią COVID-19 wypożyczalnia Biblioteki wznawia działalność na następujących zasadach:

• Można już zamawiać zbiory przez stronę internetową katalogu centralnego biblioteki.
  • Odbiór zamówionych pozycji odbywa się po uprzednim umówieniu daty i godziny odwiedzin w bibliotece.

Kontakt: e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;  tel. 943478454

Spowodowane to jest koniecznością umieszczenia danych czytelnika na liście osób upoważnionych do wejścia do pomieszczeń biblioteki.

• Obowiązują środki bezpieczeństwa: maseczki, dezynfekcja rąk, pomiar temperatury, własny długopis itp.
  • Przyjmowanie zwrotów wypożyczonych pozycji (za wyjątkiem osób podpisujących obiegówkę) jest wstrzymane do odwołania.
  • Do odwołania NIE BĘDĄ naliczane kary za przetrzymanie zbiorów.
    Jeżeli termin zwrotu wypadał po 18 marca 2020 r, można drogą telefoniczną lub e-mailem poprosić o prolongatę wypożyczenia. W przeciwnym wypadku ew. kara zostanie naliczona tylko do w/w daty.

Przypominamy, że do odwołania nieczynne są czytelnie wydziałowe

Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do korzystania z zasobów internetowych udostępnianych przez Bibliotekę Politechniki Koszalińskiej.