Twoje IP: 3.235.137.159
Data: Wrz 30, 2020

PUBLISERSGLOBAL Drukuj

piątek, 29 maja 2020 06:37

PublishersGlobalBiblioteka PK informacje o bazie PublishersGlobal, uznawanej za wiodący zasób informacji i zestaw narzędzi dla światowego przemysłu wydawniczego.

Wiedza skierowana do wydawców, autorów, agentów literackich i wszelkiego rodzaju dostawców usług wydawniczych.

Jeśli:

• Zastanawiasz się nad samodzielnym publikowaniem, czy może chcesz znaleźć wydawcę?
  • Jak znaleźć takiego, który ma specjalistyczną wiedzę w Twojej dziedzinie pracy?
    A może w kraju, w którym mieszkasz lub są Twoi odbiorcy?
  • Szukasz dobrego wydawcy?
    Ponad 20 000 międzynarodowych wydawców wymienionych według kraju, tematów, języków, mediów. Na pewno znajdziesz wydawcę, który odpowiada Twoim potrzebom.
  • Szukasz dostawcy usług wydawniczych?
    Przeglądaj tysiące międzynarodowych usługodawców: redaktorów, projektantów, drukarzy, dystrybutorów, agentów, konsultantów i wielu innych.
  • Chcesz kupić lub sprzedać prawa do publikacji?
    Skorzystaj z zaawansowanych narzędzi, aby znaleźć odpowiednich partnerów wydawniczych na całym świecie. Możesz sortować wydawców według kraju, tematu, języka, mediów… .

PublishersGlobal to:

• 22,870 wydawców