Twoje IP: 3.236.97.49
Data: Lip 06, 2020

TECHXTRA Drukuj

piątek, 29 maja 2020 07:52

logobpkBiblioteka PK zaprasz do korzystania z TechXtra, który został opracowany na Herriot Watt University w Wielkiej Brytanii.

TechXtra to zestaw 10 darmowo dostępnych usług, które mają uprościć dostęp do wielu różnych rodzajów informacji technologicznych z różnych źródeł.

Umożliwia natychmiastowy dostęp do swobodnie dostępnej treści pełnotekstowej zawierającej setki tysięcy e-wydruków, raportów technicznych, prac, artykułów, wiadomości, ogłoszeń o pracy i innych.

Uwaga, jełki pełny tekst nie jest swobodnie dostępny, TechXtra udostępnia linki do dostawców w celu uzyskania opcji płatności za wyświetlenie.

TechXtra przeszukuje repozytoria cyfrowe, bazy danych czasopism, serwery raportów technicznych, informacje internetowe i źródła wiadomości, wszystkie z naciskiem na informacje technologiczne.