Twoje IP: 100.25.42.117
Data: Kwi 17, 2021

INTERDISCIPLINARY JOURNAL OF ENGINEERING SCIENCE Drukuj

wtorek, 17 listopada 2020 08:57

logobpkBiblioteka zaprasza do korzystania z Interdisciplinary Journal of Engineering Science, który ma na celu stworzenia interdyscyplinarnej platformy komunikacji między naukowcami z całego świata. Główny nacisk kładzie się na badania interdyscyplinarne, które nie wpisują się precyzyjnie w znane obszary nauk inżynieryjnych. Celem IJES jest umożliwienie naukowcom łatwej publikacji z nowym spojrzeniem na pojawiające się, jak również dobrze znane problemy.

IJES publikuje interdyscyplinarne manuskrypty z zakresu nauk inżynierskich, w szczególności:

• mechatronika
  • robotyka