Twoje IP: 100.25.42.117
Data: Kwi 17, 2021

TAYLOR & FRANCIS GROUP -DOSTĘP TESTOWY Drukuj

środa, 03 marca 2021 07:12

EmeraldBiblioteka PK informuje, że do dnia 30.04.2021r. został uruchomiony bezpłatny dostęp testowy do bazy Taylor and Francis.

Grupa Taylor & Francis publikuje ponad 2700 czasopism i ponad 5000 nowych książek każdego roku, a na liście książek znajduje się ponad 120 000 tytułów specjalistycznych. Grupa Taylor & Francis współpracuje ze światowej klasy autorami, od czołowych naukowców i badaczy, po naukowców i profesjonalistów działających na najwyższym poziomie w swoich dziedzinach. Publikują we wszystkich dziedzinach nauk humanistycznych, społecznych, behawioralnych, nauk ścisłych, technologii i medycyny. Grupa T&F jest jednym z czołowych światowych wydawców czasopism naukowych, książek, e-booków, podręczników i publikacji.
Grupa Taylor & Francis jest częścią Informa PLC, która działa w sercu gospodarki opartej na wiedzy i informacji. Jest to jedna z wiodących na świecie firm zajmujących się analizą biznesową, wydawnictwami akademickimi, wiedzą i wydarzeniami.