Twoje IP: 54.158.251.104
Data: Gru 08, 2021

DOSTĘP TESTOWY DO MEDLINE COMPLETE Drukuj

wtorek, 19 października 2021 08:46

MedlineBiblioteka PK informuje, że do 15.12.2021r. aktywny jest dostęp testowy do bazy Medline Complete.

Baza Medline Complete została dodana na platformę EBSCOhost i zapewnia dostęp do informacji medycznych z zakresu medycyny ogólnej, ochrony zdrowia, farmakologii, neurologii, biologii molekularnej, genetyki, genomiki, histologii, mikrobiologii i wielu innych dziedzin nauk medycznych. Baza indeksuje ponad 5.200 czasopism medycznych i biomedycznych według tezaurusa medycznego MeSH (Medical Subject Headings) i zapewnia dostęp do pełnych tekstów ponad 2.000 czasopism indeksowanych w MEDLINE, spośród których 1,200 to aktywne czasopisma pełnotekstowe, non-open access.

Baza dostępna jest w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych przy wykorzystaniu danych do logowania zdalnego (dane do logowania zdalnego zostaną przesłane na indywidulaną prośbę zainteresowanej osoby)