Twoje IP: 54.158.251.104
Data: Gru 08, 2021

DOSTĘP TESTOWY DO PLATFORMY JOVE Drukuj

środa, 20 października 2021 10:08

JoveBiblioteka PK informuje, że do 20 grudnia 2021r. aktywny jest dostęp testowy do platformy JoVE (Journal of Visualized Experiments).

JoVE to jedyny na świecie recenzowany naukowo periodyk w formie wideo z zakresu biologii, chemii, medycyny, biotechnologii, psychologii oraz dziedzin pokrewnych, indeksowany w PubMed i Web of Science. Impact Factor (IF=1.163)

Platforma udostępnia:

• wizualizacje HD video, które zostały przygotowane w laboratoriach m.in. Harvard University, University of Oxford, MIT, ETH Zurich, University of Tokyo, University of Cambridge.
  • materiały umożliwiające szybkie zrozumienie zagadnień dzięki angażowaniu studentów w proces uczenia się. Do każdego filmu JoVE dołączony jest tekst - transkrypcja filmu, opis przebiegu eksperymentu z wykazem użytych materiałów, bibliografią oraz testy i quizy sprawdzające wiedzę.