Twoje IP: 54.158.251.104
Data: Gru 08, 2021

DOSTĘP DO EBSCO EBOOKS OPEN ACCESS MONOGRAPH COLLECTION Drukuj

środa, 03 listopada 2021 12:55

EBSCO eBooks Open Access Monograph CollectionBiblioteka PK informuje o dostępie do bazy książek - EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection.

EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection to stworzona we współpracy z wydawnictwami uniwersyteckimi i naukowymi multidyscyplinarna kolekcja książek elektronicznych, dostępnych w modelu Open Access. Kolekcja oferuje dostęp do ponad 2,500 tytułów o różnorodnej tematyce. Kolekcja została dodana do platformy EBSCOhost (https://search.ebscohost.com/) jako osobna baza pod nazwą eBook Open Access (OA) Collection.

Kolekcja jest dostępna dla użytkowników w dostępie instytucjonalnym (w ramach sieci adresów IP).