Serwis Biblioteki PK wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Politechnika Koszalińska |  Contact in English:  


WYSZUKAJ

ROZPRAWA DOKTORSKA Drukuj

poniedziałek, 06 czerwca 2022 00:00

logobpk

Biblioteka PK informuje, że w dniach 07-22.06.2022 r. w Czytelni Ogólnej (ul. Racławicka 15-17) dostępne są do wglądu publicznego rozprawy doktorskie:

Pana mgr inż. Dariusza Bernatowicza : Zastosowanie czterowartościowej oceny stanów w procesie diagnozowania cech eksploatacyjnych złożonych obiektów technicznych oraz

Pana mgr inż. Damiana Giebasa : Metoda wykrywania konfliktów zasobowych w aplikacjach wielowątkowych.

 
Dostęp testowy do bazy FSTA Drukuj

wtorek, 12 kwietnia 2022 00:00

FSTA with Full TextBiblioteka PK informuje, że na komputerach zarejestrowanych w sieci uczelnianej Politechniki Koszalińskiej aktywny jest dostęp testowy do bazy FSTA with Full Text.

FSTA with Full Text jest specjalistyczną, pełnotekstową kolekcją obejmującą literaturę naukową i technologiczną dotyczącą żywności, napojów i żywienia.

Czytaj dalej…
 
Dostęp testowy do bazy Inspec Drukuj

wtorek, 05 kwietnia 2022 00:00

InspecBiblioteka PK informuje, że na komputerach zarejestrowanych w sieci uczelnianej Politechniki Koszalińskiej aktywny jest dostęp testowy do bazy Inspec.

Czytaj dalej…
 
Dostęp testowy do bazy PressReader Drukuj

poniedziałek, 28 marca 2022 00:00

PressReaderBiblioteka PK informuje, że na komputerach zarejestrowanych w sieci uczelnianej Politechniki Koszalińskiej aktywny jest dostęp testowy do bazy PressReader.

Czytaj dalej…
 
RePEc Drukuj

piątek, 04 marca 2022 00:00

Research Papers in EconomicsZapraszam miłośników ekonomii oraz nauk pokrewnych do zapoznania się z bazą RePEc.

Czytaj dalej…
 
Directory of Open Access Books Drukuj

czwartek, 03 marca 2022 00:00

Directory of Open Access BooksDirectory of Open Access Books (DOAB) z pełnotekstowymi książkami naukowymi, dostępnymi na zasadach Open Access. Na stronie zarządzanej przez OAPEN Foundation znajduje się wyszukiwarka, dzięki której użytkownicy mogą przeszukiwać kolekcję według tytułu, kategorii tematycznej i nazwy wydawcy. Każdy rekord zawiera podstawowe informacje o danej pozycji, a także link do pełnego tekstu. Serwis jest stale aktualizowany o nowe tytuły i swoim zasięgiem obejmuje wszystkie dyscypliny naukowe, miedzy innymi: sztukę, biologię, chemię, geografię czy ekonomię.

Link do wyszukiwarki: https://www.doabooks.org/

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 39

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.

POLECAMY