Twoje IP: 54.227.31.145
Data: Gru 16, 2018

E-ŹRÓDŁA Drukuj

BAZY ONLINE

Biblioteka Politechniki Koszalińskiej z przyjemnością oferuje swoim czytelnikom dostęp do wybranych baz książek i czasopism online.
Część z prezentowanych zasobów ma charakter pełnotekstowy i można z nich korzystać w pełnym zakresie pracując ze stacji roboczych działających w sieci uczelnianej.
Wydawcy udostępniają także swoje zbiory na ograniczony okres testowy, po upływie którego bazy są dostępne ze zmniejszonym zakresem funkcjonalnym. Okres testowy pozwala nam ocenić zainteresowanie czytelników proponowanymi zasobami i podjąć decyzję o ich ewentualnym zakupie.

BAZY W CZYTELNIACH

Na wybranych stacjach roboczych w czytelniach, Biblioteka umożliwia czytelnikom dostęp do specjalistycznych baz danych z zakresu: norm branżowych, przepisów i regulacji prawno-ekonomicznych oraz ogólnej wiedzy technicznej. Bazy te zainstalowane są na komputerach lub wymagają włożenia nośnika danych do czytnika CD, DVD - można otrzymać go od bibliotekarza.

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.