Twoje IP: 54.224.121.67
Data: Lis 21, 2017

DOSTĘP DO IOPSCIENCE Drukuj

czwartek, 17 listopada 2011 13:00

oxfordBiblioteka Politechniki Koszalińskiej informuje o otwarciu dostępu do publikacji online platformy IOPscience

IOPscience Extra to unikalna baza zawierająca wszystkie materiały opublikowane przez IOP Publishing w latach 1874- 2011; przeznaczona jest dla studentów, doktorantów, profersorów uczelni wyższych, akademii nauk oraz klientów koorporacyjnych zainteresowanych naukami ścisłymi. Baza zawiera obszerne opracowania zagadnień z zakresu fizyki, elektroniki, nanotechnologi, informatyki, chemii, ochrony środowiska i dziedzin pokrewnych. IOP Publishing prowadzi ścisłą współpracę z wieloma wiodącymi instytucjami na świecie prowadzącymi badania naukowe o tym samym profilu wydawniczym np: Deutsche Physikalische Geselschaft, International Atomic Energy Agency, London Mathematical Society, Japan Society of Fluid Dynamics itd., co pozwala na opublikowanie w bazie najnowszych wyników badań dając rzetelne źródło informacji.