Twoje IP: 54.224.121.67
Data: Lis 21, 2017

ZDALNY DOSTĘP DO BAZ ON-LINE Drukuj

wtorek, 17 stycznia 2012 12:41

logobpkBiblioteka PK informuje wszystkich użytkowników o otwarciu zdalnego dostępu do naukowych baz on-line znajdujących się w ofercie bibliotecznej.

Dostęp jest możliwy z każdego urządzenia podłączonego do Internetu, z wykorzystaniem dowolnej przeglądarki internetowej (bez dodatkowej ręcznej konfiguracji VPN). Organizacją dostępu zajmuje się Uczelniane Centrum Technologii Informatycznych, dlatego wszyscy zainteresowani korzystaniem z tej usługi (w chwili obecnej dostęp testowy) proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu uzyskania danych do logowania.