Twoje IP: 54.224.121.67
Data: Lis 21, 2017

DOSTĘP DO SCIVERSE SCOPUS Drukuj

poniedziałek, 20 lutego 2012 10:49

logobpk Biblioteka PK informuje o otwarciu dostępu dla naszej Uczelni do bazy SciVerse Scopus w ramach ogólnokrajowej licencji akademickiej. Baza dostępna jest ze wszystkich komputerów sieci uczelnianej.

SciVerse Scopus to największa na świecie abstraktowa baza recenzowanych publikacji oraz wysokiej jakości źródeł dostępnych przez www, wyposażona w zaawansowane narzędzia umożliwiające śledzenie, analizowanie i wizualizację badań naukowych.

Baza SciVerse Scopus:

• zawiera 46 mln rekordów, 70% wraz z abstraktami,
  • indeksuje prawie 19 500 tytułów pochodzących od 5 000 wydawców z całego świata,
  • obejmuje ponad 4,6 mln artykułów z konferencji,
  • zapewnia 100% indeksowania zawartości bazy Medline,
  • oferuje zaawansowane narzędzia do oceny bibliometrycznej badań naukowych.

Zaprojektowana z myślą o naukowcach, łatwa w obsłudze, kompleksowa baza SciVerse Scopus umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji, zapewniając najwyższej klasy wsparcie w procesie przeszukiwania literatury naukowej.