Twoje IP: 107.22.126.144

BAZA PODRĘCZNIK Drukuj

Przeglądaj bazę Podręcznik

baza_podrecznik

Instrukcja korzystania z bazy "Podręcznik"

Przeglądanie

Przeglądanie wszystkich rekordów w bazie "Podręcznik" umożliwia lista nazw wydziałów, kierunków oraz przedmiotów itd. w układzie alfabetycznym. Dostępność wybranej publikacji można sprawdzić w Katalogu oraz Bibliotece Cyfrowej Politechniki Koszalińskiej.

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie informacji o podręcznikach w bazie "Podręcznik" odbywa się poprzez formularz umożliwiający wybór odpowiednich kryteriów wyszukiwawczych z indeksów: wydział, kierunek, specjalność, rok studiów, przedmiot i wciśnięciu przycisku "OK". Po wybraniu odpowiednich wyrażeń z indeksów otrzymuje się listę polecanych podręczników przez wykładowców.

Wyszukiwanie można:

• uogólnić wybierając wyrażenie np. wydział i kierunek - otrzymuje się wówczas wykaz podręczników zalecanych na danym wydziale i kierunku,
  • doprecyzować w rezultatach wyszukiwania po lewej stronie w kolumnie "Doprecyzuj wyszukiwanie" wybierając wartość: autorzy, wydziały/instytuty, lata, specjalności, wykładowcy, przedmioty, kierunki.

Drukowanie

Listę wyszukanych podręczników można wydrukować po kliknięciu w przycisk "DRUKUJ LISTĘ".