Twoje IP: 54.92.155.160
Data: Wrz 23, 2017

E-PUBLIKACJE NAUKI POLSKIEJ Drukuj

piątek, 22 czerwca 2012 09:17

e-Publikacje Nauki Polskiej Biblioteka Politechniki Koszalińskiej informuje o możliwości korzystania z ogólnodostępnej bazy publikacji naukowych e-Publikacje Nauki Polskiej, która zawiera elektroniczną wersję czasopism i książek naukowych wydawanych przez instytucje naukowe w Polsce - uczelnie, instytuty naukowe, towarzystwa i stowarzyszenia naukowe i muzea, może więc być cennym źródłem wiedzy dla pracowników naukowych oraz studentów, poszukujących materiałów do zaliczeń oraz literatury do prac dyplomowych.

Ulotka e-Publikacje Nauki Polskiej