Twoje IP: 54.161.116.225
Data: Paź 23, 2018

KATALOGI BG

KATALOG CENTRALNY
Katalog zawiera opisy bibliograficzne wszystkich książek, czasopism, dokumentów techniczno-handlowych, kartograficznych, dźwiękowych oraz elektronicznych, które znajdują się w zasobach biblioteki (w wypożyczalni i czytelniach)

BIBLIOGRAFIA PRAC PRACOWNIKÓW
Baza rejestruje dorobek naukowy pracowników Politechniki Koszalińskiej. Bibliografia obejmuje publikacje, rozprawy doktorskie oraz niepublikowane prace naukowo-badawcze pracowników; dokumentuje wydawnictwa samoistne (monografie, podręczniki, skrypty) oraz niesamoistne (artykuły, recenzje, referaty i komunikaty z konferencji naukowych, rozdziały w książkach).

PODRĘCZNIK
Baza rejestruje literaturę niezbędną do poszczególnych przedmiotów.

Uwagi dotyczące wyszukiwania w bazach:

Katalog Centralny w systemie KOHA:

• Wypożyczalnia (ul. Racławicka 15-17, blok A)
  • Czytelnia Ogólna (ul. Racławicka15-17, blok A)
  • Informatorium BG (ul. Racławicka 15-17, blok A)
  • Zbiory wewnętrzne (Oddz. Gromadzenia i Opracowania Zbiorów BG – ul. Racławicka 15-17, blok D, pok. 7)
  • Czytelnia Wydziału Elektroniki i Informatyki oraz Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska [EL- BUD] (ul.Śniadeckich 2)
  • Czytelnia Humanistyczno - Ekonomiczna [HUM-EK] (ul. Kwiatkowskiego 6e)

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.