Twoje IP: 54.81.231.226
Data: Sie 18, 2017

KATALOGI BG

KATALOG CENTRALNY
Katalog zawiera opisy bibliograficzne wszystkich książek, czasopism, dokumentów techniczno-handlowych, kartograficznych, dźwiękowych oraz elektronicznych, które znajdują się w zasobach biblioteki (w wypożyczalni i czytelniach)

APROBATY
Komputerowy katalog aprobat technicznych wydawanych przez Instytut Techniki Budowlanej. Obejmuje opisy aprobat gromadzonych w Czytelni EL-BUD.

BIBLIOGRAFIA PRAC PRACOWNIKÓW
Baza rejestruje dorobek naukowy pracowników Politechniki Koszalińskiej. Bibliografia obejmuje publikacje, rozprawy doktorskie oraz niepublikowane prace naukowo-badawcze pracowników; dokumentuje wydawnictwa samoistne (monografie, podręczniki, skrypty) oraz niesamoistne (artykuły, recenzje, referaty i komunikaty z konferencji naukowych, rozdziały w książkach).

PODRĘCZNIK
Baza rejestruje literaturę niezbędną do poszczególnych przedmiotów.

Uwagi dotyczące wyszukiwania w bazach:

Katalog Centralny w systemie KOHA:

• Wypożyczalnia (ul. Racławicka 15-17, blok A)
  • Czytelnia Ogólna (ul. Racławicka15-17, blok A)
  • Informatorium BG (ul. Racławicka 15-17, blok A)
  • Zbiory wewnętrzne (Oddz. Gromadzenia i Opracowania Zbiorów BG– ul. Racławicka 15-17, blok D, pok. 7)
  • Czytelnia Wydziału Elektroniki i Informatyki oraz Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska (EL- BUD - ul.Śniadeckich 2)
  • Czytelnia Ekonomiczna (ul. Kwiatkowskiego 6e)
  • Czytelnia Humanistyczna (ul. Kwiatkowskiego 6e)

Katalogi w systemie MAK:

Aprobaty

Po każdej sygnaturze umieszczony jest symbol miejsca. Z aprobat technicznych można korzystać tylko na miejscu.

• c Czytelnia Ogólna (ul. Racławicka15-17, blok A)
  • i Informatorium BG (ul. Racławicka 15-17, blok A)
  • d Zbiory wewnętrzne (Oddz. Gromadzenia i Opracowania Zbiorów BG– ul. Racławicka 15-17, blok D, pok. 7)
  • b Czytelnia Wydziału Elektroniki i Informatyki oraz Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska (EL- BUD - ul.Śniadeckich 2)
  • z Czytelnia Ekonomiczna (ul. Kwiatkowskiego 6e)
  • k Czytelnia Humanistyczna(ul. Kwiatkowskiego 6e)

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.