Twoje IP: 54.162.224.176
Data: Cze 21, 2018

POLSKA BIBLIOGRAFIA NAUKOWA (PBN) Drukuj

Ogólno Polski tydzie bibliotekPolska Bibliografia Naukowa (PBN) jest elementem Systemu Informacji o Szkolnictwie Wyższym POL-on. Jej głównym celem jest gromadzenie i szerokie udostępnianie informacji o publikacjach polskich jednostek naukowych i afilowanych w nich naukowców.

PBN stanowi własność Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a jego operatorem jest Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, obsługi konta i dodawania publikacji znajdują się na stronie PBN pod adresem : www.pbn.nauka.gov.pl.