Twoje IP: 54.198.223.170
Data: Cze 28, 2017

BIBLIOTEKA CYFROWA POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ Drukuj

wtorek, 21 maja 2013 12:19

Znalazłeś książkę w katalogach, ale jest już wypożyczona? Biblioteka Politechniki Koszalińskiej uprzejmie informuje, że z dniem 21 września 2011 została uruchomiona Biblioteka Cyfrowa Politechniki Koszalińskiej w której możesz znaleźć wersje elektroniczne książek.

Biblioteka Cyfrowa Politechniki Koszalińskiej powstała z myślą o ułatwieniu dostępu do zasobów przechowywanych w bibliotece. Dzięki wykorzystaniu technik konwersji na postać cyfrową Biblioteka Politechniki Koszalińskiej udostępnia: publikacje wydawnictwa uczelnianego, czasopisma, biuletyny oraz prace doktorskie i habilitacyjne. Istotnym założeniem jest archiwizacja najczęściej wykorzystywanych zbiorów, do których dostęp w wypożyczalni jest utrudniony ze względu na ilość dostępnych egzemplarzy lub ich stan fizyczny.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ BIBLIOTEKI CYFROWEJ

Osoby chcące zamieścić swoje publikacje prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:

Zarządzenie Rektora w sprawie utworzenia „Biblioteki Cyfrowej Politechniki Koszalińskiej"

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 5/2011
Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 5/2011