Twoje IP: 54.198.223.170
Data: Cze 28, 2017

EUROPEJSKI MATEMATYCZNY SERWIS INFORMACYJNY Drukuj

czwartek, 26 września 2013 15:47

Prawopl Biblioteka PK informuje o Europejskim Matematycznym Serwisie Informacyjnym rozwijanym przez Europejskie Towarzystwo Matematyczne. Baza zawiera pełne teksty pism matematycznych R. Hamiltona oraz G. Riemanna oraz około 50 czasopism matematycznych wydawanych od roku 1997 do chwili obecnej. Ponadto oferuje materiały konferencyjne oraz wybrane monografie i konspekty wykładów, a także informacje o aktualnych wydarzeniach w europejskim środowisku matematycznym. Automatyczna aktualizacja bazy odbywa się raz w miesiącu.

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.