Twoje IP: 54.198.223.170
Data: Cze 28, 2017

BIBLIOTEKA KRK - IBE Drukuj

wtorek, 19 maja 2015 09:43

logobpkBiblioteka PK, informuje o wirtualnej Bibliotece KRK Instytutu Badań Edukacyjnych, która posiada w swoich zbiorach elektroniczne wersje książek, czasopism i artykułów poświęconych systemowi kwalifikacji, w tym edukacji ogólnej, wyższej, zawodowej i rynkowi pracy, a także uczeniu się nieformalnemu.

Zapewnia wygodny dostęp do licznych słowników, raportów z badań, debat i analiz. W zbiorach Biblioteki znajdują się pozycje dotyczące polskiego i europejskiego systemu kwalifikacji, w tym opracowania poświęcone zdobywaniu, poszerzaniu i potwierdzaniu kwalifikacji oraz dokumenty związane z ideą uczenia się przez całe życie (ang. lifelong learning).