Twoje IP: 54.81.231.226
Data: Sie 18, 2017

OTWARCIE DOSTĘPU TESTOWEGO DO OXFORD ART ONLINE Drukuj

środa, 01 lutego 2017 09:16

oxfordBiblioteka PK informuje o otwarciu dostępu testowego do Oxford Art Online/Grove Art Online. Dostęp jest aktywny od dnia dzisiejszego do 3 marca 2017 r. ze wszystkich komputerów zarejestrowanych w sieci uczelnianej.

Większość materiałów w Oxford Art Online pochodzi z Grove Art Online, która zawiera ponad 45.000 artykułów na temat każdego aspektu sztuk wizualnych - malarstwa, rzeźby, grafiki, architektury, sztuk dekoracyjnych i fotografii - od prehistorii do współczesności. Dodatkowo Grove Art Online zapewnia dostęp do ponad 6000 obrazów, poprzez partnerstwo z najważniejszymi światowymi organizacjami i galeriami, takimi jak m.in. Metropolitan Museum of Art, British Museum, Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MOMA).

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.