Twoje IP: 54.161.116.225
Data: Paź 23, 2018

BIBLIOGRAFIA PRAC PRACOWNIKÓW PK Drukuj

wtorek, 14 lutego 2017 11:18

logobpkW ramach przyszłych obchodów 50-lecia Uczelni, Biblioteka planuje wydać bibliografię publikacji pracowników Politechniki Koszalińskiej za lata 1968-2012.  W związku z tym zwracamy się z prośbą do autorów o sprawdzenie opisów swoich prac w bazie BPP. Wszelkie zmiany, czyli dodatkowe opisy, poprawki w opisach itp. proszę zgłaszać do Agnieszki Cincio p.5 blok D przy ul. Racławickiej lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Na podstawie zgłaszanych uwag wszystkie opisy zostaną uzupełnione i poprawione.

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.