mod_vvisit_counterWszystkie Dni712043

Data: Sty 17, 2019

BIBLIOGRAFIA PRAC PRACOWNIKÓW PK Drukuj

wtorek, 14 lutego 2017 11:18

logobpkW ramach przyszłych obchodów 50-lecia Uczelni, Biblioteka planuje wydać bibliografię publikacji pracowników Politechniki Koszalińskiej za lata 1968-2012.  W związku z tym zwracamy się z prośbą do autorów o sprawdzenie opisów swoich prac w bazie BPP. Wszelkie zmiany, czyli dodatkowe opisy, poprawki w opisach itp. proszę zgłaszać do Agnieszki Cincio p.5 blok D przy ul. Racławickiej lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Na podstawie zgłaszanych uwag wszystkie opisy zostaną uzupełnione i poprawione.