Twoje IP: 54.224.121.67

ZAPROSZENIE DO PUBLIKACJI ARTYKUŁÓW W CZASOPISMACH OPEN ACCESS Drukuj Email

Wpisany przez Janusz Wierucki
wtorek, 17 października 2017 12:44

Pracownicy naukowi zainteresowani upowszechnianiem wiedzy i wyników prowadzonych badań mają możliwość publikacji prac naukowych w następujących recenzowanych czasopismach Open Access:

• Journal of International Scientific Publications: Agriculture & Food;
  • Journal of International Scientific Publications: Ecology & Safety;
  • Journal of International Scientific Publications: Materials, Methods & Technologies;
  • Journal of International Scientific Publications: Economy & Business;
  • Journal of International Scientific Publications: Language, Individual & Society;
  • Journal of International Scientific Publications: Educational Alternatives;
  • Journal of International Scientific Publications: Media & Mass Communication.

Wszystkie nadesłane artykuły będą sprawdzane przez dwóch anonimowych i niezależnych recenzentów. Czasopisma znajdują się w międzynarodowych bibliograficznych bazach danych i są indeksowane przez EBSCO Publishing.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.scientific-publications.net.