Twoje IP: 54.224.121.67
Data: Lis 21, 2017

TESTOWY DOSTĘP DO NARZĘDZIA INCITES BENCHAMARKING & ANALYTICS ZWIĄZANEGO Z WOS Drukuj

czwartek, 09 listopada 2017 14:47

itbBiblioteka PK informuje, że został uruchomiony krajowy dostęp testowy do narzędzia InCites Benchamarking & Analytics na platformie Web of Science. Dostęp obejmuje wszystkie jednostki i numery IP zarejestrowane w sieci uczelnianej i potrwa do 6 grudnia 2017.

Aby uzyskać dostęp do narzędzia należy dodatkowo założyć osobiste konto na platformie Web of Science - szczegółowe informacje w broszurze. Broszura zawiera także wprowadzenie do InCites B&A oraz kalendarz prezentacji online i sesji szkoleniowych. Dostępna jest też strona internetowa, która zawiera kompendium wiedzy na temat narzędzia: https://clarivate.savoinspire.com/ickompedium.