mod_vvisit_counterWszystkie Dni619060

Data: Gru 18, 2017

DOSTĘP TESTOWY DO EBOOK ACADEMIC COLLECTION Drukuj

czwartek, 07 grudnia 2017 10:08

EBSCO EBOOK ACADEMIC COLLECTIONBiblioteka PK informuje o dostępie testowym do kolekcji książek eBook Academic Collection, który potrwa do 15 stycznia 2018 r. Dostęp jest aktywny z komputerów zarejestrowanych w sieci uczelnianej.

Kolekcja zawiera ponad 161.893 książek od ponad 540 wydawców, w tym od wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Springer, Brill Academic Publishers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons, ASM International, EDP Sciences, Emerald, Institution of Engineering & Technology, IOS Press, Sage, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym MIT Press, Princeton University Press, University of California Press i wiele innych. Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale i w 20 innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskich czy czeskim.
Tematyka książek obejmuje między innymi: psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, nauki medyczne, nauki przyrodnicze, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych.