mod_vvisit_counterWszystkie Dni712060

Data: Sty 17, 2019

E-MENTOR Drukuj

poniedziałek, 22 stycznia 2018 12:11

E-MENTORBiblioteka PK informuje o recenzowanym czasopiśmie naukowym E-mentor wydawanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Pismo koncentruje się na zagadnieniach związanych z e-edukacją, zarządzaniem wiedzą, e-biznesem, kształceniem ustawicznym oraz w szerszym zakresie - zajmuje się metodami, formami i programami kształcenia na kierunkach ekonomicznych. Ukazuje się 5 razy w roku: w lutym, kwietniu, czerwcu, październiku i grudniu. Numery archiwalne dostępne na stronie e-mentora.

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.