Twoje IP: 54.227.31.145
Data: Gru 16, 2018

E-MENTOR Drukuj

poniedziałek, 22 stycznia 2018 12:11

E-MENTORBiblioteka PK informuje o recenzowanym czasopiśmie naukowym E-mentor wydawanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Pismo koncentruje się na zagadnieniach związanych z e-edukacją, zarządzaniem wiedzą, e-biznesem, kształceniem ustawicznym oraz w szerszym zakresie - zajmuje się metodami, formami i programami kształcenia na kierunkach ekonomicznych. Ukazuje się 5 razy w roku: w lutym, kwietniu, czerwcu, październiku i grudniu. Numery archiwalne dostępne na stronie e-mentora.