Serwis Biblioteki PK wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Politechnika Koszalińska |  Contact in English:  

STATYSTYKI

mod_vvisit_counterDzisiaj166
mod_vvisit_counterWczoraj205
mod_vvisit_counterTen Miesiąc7957
mod_vvisit_counterWszystkie Dni733707

Mamy: 14 gości, 1 botów online
Twoje IP: 54.87.18.165
Data: Mar 26, 2019

KNOVEL - INFORMACJA Drukuj

Wpisany przez Michał Dudzik   
środa, 28 lutego 2018 12:46

itbBiblioteka PK informuje, że w ramach wykupionej przez Politechnikę Koszalińską subskrypcji istnieje możliwość legalnego pobierania materiałów z platformy Knovel.

W tym celu użytkownik powinien założyć indywidualne konto na platformie Knovel podając adres e-mail mieszczący się w domenie Politechniki. Po zalogowaniu na platformie dostęp uzyskujemy poprzez zakładkę MyKnovel.

 

Istnieje również możliwość pobrania wybranych pozycji za pomocą mobilnej aplikacji My Knovel ToGO. Aplikacja jest dostępna w AppStore lub Google Play dla urządzeń z systemem IOS lub Android. Po zalogowaniu na platformę Knovel można poprzez opcję Save to Mobile zapisać, w ciągu miesiąca, do 20 tytułów na urządzeniu mobilnym i przeglądać je później off-line. Dostęp do pobranych tytułów wygasa po 30 dniach, chyba że w tym okresie użytkownik ponownie zaloguje się na platformie.

Dokładne informacje znajdują się na stronie: https://app.knovel.com/web/marketing/mobile-app.v