Twoje IP: 54.162.224.176
Data: Cze 21, 2018

DOSTĘP TESTOWY DO ACADEMIC SEARCH ULTIMATE I BUSINESS SOURCE ULTIMATE Drukuj

poniedziałek, 05 marca 2018 08:46

EBSCO EBOOK ACADEMIC COLLECTIONBiblioteka PK informuje o uruchomionym testowym dostępie do baz Academic Search Ultimate oraz Business Source Ultimate, który potrwa do 31 maja 2018.

Bazy zostały udostępnione na platformie EBSCOhost i zawierają dostęp do 13 500 aktywnych czasopism naukowych o zasięgu międzynarodowym. Dostęp do wyżej wymienionych baz jest zapewniony ze wszystkich komputerów w sieci uczelnianej z wykorzystaniem poniższych linków:

Zachęcamy do udziału w szkoleniach:

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.