Twoje IP: 54.166.172.180
Data: Maj 26, 2018

DOSTĘP TESTOWY DO ACADEMIC SEARCH ULTIMATE I BUSINESS SOURCE ULTIMATE Drukuj

poniedziałek, 05 marca 2018 08:46

EBSCO EBOOK ACADEMIC COLLECTIONBiblioteka PK informuje o uruchomionym testowym dostępie do baz Academic Search Ultimate oraz Business Source Ultimate, który potrwa do 31 maja 2018.

Bazy zostały udostępnione na platformie EBSCOhost i zawierają dostęp do 13 500 aktywnych czasopism naukowych o zasięgu międzynarodowym. Dostęp do wyżej wymienionych baz jest zapewniony ze wszystkich komputerów w sieci uczelnianej z wykorzystaniem poniższych linków:

Zachęcamy do udziału w szkoleniach: