Twoje IP: 54.161.116.225

DOSTĘP TESTOWY DO BAZ WILEY SPECTRA LAB Drukuj Email

Wpisany przez Janusz Wierucki
czwartek, 05 kwietnia 2018 11:42

wileylogoBiblioteka Główna PK informuje o testowym dostępie do bazy Wiley Spectra Lab.
Chcąc skorzystać z zasobów Wiley Spectra Lab, użytkownik po wejściu na stronę powinien dokonać rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego ustawiając login i hasło. Podawany adres e-mail powinien przynależeć do domeny tu.koszalin.pl.

Zakres tematyczny Wiley Spectra Lab to: spektroskopia, toksykologia, analiza i identyfikacja związków chemicznych za pomocą technik: GC-MS, FT-IR, Ramana ATR-IR, UV-Vis i C-NMR, H-NMR,  X-NMR. Baza ta oferuje między innymi: dostęp do 2,3 mln widm (MS, NMR, IR), 7 sposobów wyszukiwania, 33 formaty plików.

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.