Twoje IP: 54.162.224.176

Wpisany przez Janusz Wierucki
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 09:55

academica

Biblioteka zaprasza do korzystania z terminala Wypożyczalni Academica w Czytelni Ogólnej BPK przy ul. Racławickiej 15-17, z którego możliwy jest dostęp do zasobów cyfrowych Biblioteki Narodowej, w tym współczesnych książek i czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy. Academica daje dostęp do ponad 2,3 mln. dokumentów.

Do przeglądania dokumentów w trybie pełnotekstowym uprawnieni są zarejestrowani czytelnicy Biblioteki Politechniki Koszalińskiej po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem, podpisaniu oświadczenia użytkownika i otrzymaniu danych dostępowych od pracownika Czytelni Ogólnej. Informacji udziela pracownik Czytelni Ogólnej pod nr tel. 94-3478455.