Twoje IP: 3.236.97.49

Wpisany przez Janusz Wierucki
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 09:55

academica

Biblioteka zaprasza do korzystania z terminali Wypożyczalni Academica w Czytelniach BPK: Ogólnej, HUM-EK i EL-BUD z których możliwy jest dostęp do zasobów cyfrowych Biblioteki Narodowej, w tym współczesnych książek i czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy. Academica daje dostęp do ponad 3 mln. dokumentów.

Do przeglądania dokumentów w trybie pełnotekstowym uprawnieni są zarejestrowani czytelnicy Biblioteki Politechniki Koszalińskiej po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem, podpisaniu oświadczenia użytkownika i otrzymaniu danych dostępowych od pracownika Czytelni.  Informacji udzielają pracownicy odpowiedniej Czytelni.