Twoje IP: 54.227.31.145
Data: Gru 16, 2018

SALA DO PRACY ZESPOŁOWEJ Drukuj

poniedziałek, 08 października 2018 11:04

logobpkBiblioteka PK zaprasza studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Koszalińskiej do korzystania z sali pracy zespołowej - Blok D pok. 5 ul. Racławicka 15-17. Rezerwacja - tel. 94 34 78 318.

Do dyspozycji stanowisko komputerowe, wifi, rzutnik, ekran, tablica flipchart.

Ogólne zasady korzystania z pokoju pracy zespołowej:

1. Z pokoju pracy zespołowej mogą korzystać w pierwszej kolejności użytkownicy posiadający legitymację studencką lub aktywną kartę biblioteczną, pozostali użytkownicy Biblioteki – za zgodą i na czas określony przez dyżurującego bibliotekarza.
  2. Pokój pracy przeznaczony jest dla grupy maksymalnie 10 osobowej.
  3. Rezerwacja dokonywana jest wyłącznie telefonicznie.
  4. W przypadku rezerwacji pokoju na określoną godzinę dopuszczalne spóźnienie wynosi 15 minut, po tym czasie rezerwacja zostaje anulowana.
  5. Pokój pracy zespołowej dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
  6. W pokoju można korzystać ze zbiorów bibliotecznych, z materiałów własnych oraz prywatnego sprzętu komputerowego.
  7. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za materiały biblioteczne oraz sprzęt znajdujący się w pokoju pracy (komputera, projektora, umeblowania).
  8. Po zakończeniu pracy w pokoju użytkownik zobowiązany jest zwrócić wszystkie materiały biblioteczne.
  9. Dokonując wpisu w zeszycie odwiedzin użytkownik potwierdza, że zaznajomił się z zasadami korzystania.

Kontakt w sprawie rezerwacji:
Agnieszka Cincio
Biblioteka Główna Politechniki Koszalińskiej