Twoje IP: 3.95.131.208

wtorek, 02 kwietnia 2019 12:43

nasbilogo

NASBI (wyd. HELION) – instrukcja wypożyczenia książki

Aby korzystać z bazy NASBI trzeba założyć indywidualne konto w serwisie NASBI, czyli przejść następujące etapy:

• wejść na http://nasbi.pl/
  • kliknąć 'zaloguj się', a następnie 'dołącz już dziś'
  • wypełnić formularz rejestracyjny (imię, nazwisko, e-mail, hasło, akceptacja regulaminu)
  • w celu aktywowania indywidualnego konta kliknąć na link w e-mailu (otrzymanym na adres mailowy wskazany w formularzu rejestracyjnym),

By w trybie pełnotekstowym przeglądać pozycje wykupione przez BPK, posiadacze konta powinni podać kod dostępu, który można otrzymać w czytelni EL-BUD przy ul. Śniadeckich lub w wypożyczalni BG przy ul. Racławickiej.

Jeśli dana książka jest wykupiona przez Bibliotekę PK, może ją elektronicznie wypożyczyć do 5 osób jednocześnie, na 5 dni. Jeżeli książka jest niedostępna, trzeba wejść w 'szczegóły’ i kliknąć na 'zamów w bibliotece'. Administrator otrzyma Państwa zamówienie. O zrealizowaniu zamówienia zostaną Państwo poinformowani mailem.

Lista wykupionych pozycji na półce.