DOSTĘP TESTOWY DO PEARSON Drukuj

poniedziałek, 18 października 2021 11:21

PearsonBiblioteka PK informuje o uruchomionym do dnia 23.11.2021r. testowym dostępie do bazy Pearson e-textbook library Vital Source. Dostęp jest aktywny w komputerowej sieci uczelnianej.

Zakres tematyczny: matematyka, biologia z anatomią i fizjologią, chemia, fizyka, marketing, finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, psychologia.

Tytuły zostały wyselekcjonowane spośród treści najczęściej wybieranych przez wykładowców. Są one sprawdzonym i zaufanym źródłem wiedzy oraz w przystępny sposób pomagają studentom przyswoić nowy materiał. Interaktywne funkcje e-booków oraz łatwość korzystania z materiałów cyfrowych pozwolą ulepszyć proces dydaktyczny.