Twoje IP: 3.239.129.91
Data: Maj 17, 2022

Dostęp testowy do bazy DACH Information Drukuj

środa, 23 lutego 2022 00:00

DACH InformationBiblioteka PK informuje, że do 23.04.2021r. na komputerach zarejestrowanych w sieci uczelnianej Politechniki Koszalińskiej aktywny jest dostęp testowy do bazy DACH Information.

Baza DACH Information zawiera unikalny zbiór niemieckojęzycznych pełnotekstowych czasopism naukowych, magazynów i publikacji branżowych. Dzięki multidyscyplinarnemu zakresowi baza oferuje bogate, wysokiej jakości pełnotekstowe zasoby, które wspierają badania w szerokim zakresie tematów, od sztuki i nauk humanistycznych po medycynę i nauki ścisłe. Tematyka bazy obejmuje takie zagadnienia jak sztuka, biznes, komunikacja, edukacja, prawo niemieckie, historia, nauki humanistyczne, lingwistyka, zarządzanie, marketing, matematyka, pielęgniarstwo, psychologia, nauki społeczne i praca socjalna, nauki ścisłe, i wiele więcej.

Baza DACH Information została dodana na platformę EBSCOhost i jest dostępna dla użytkowników w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych przy wykorzystaniu danych do logowania zdalnego.