Twoje IP: 3.239.129.91
Data: Maj 17, 2022

Dostęp testowy do bazy FSTA Drukuj

wtorek, 12 kwietnia 2022 00:00

FSTA with Full TextBiblioteka PK informuje, że na komputerach zarejestrowanych w sieci uczelnianej Politechniki Koszalińskiej aktywny jest dostęp testowy do bazy FSTA with Full Text.

FSTA with Full Text jest specjalistyczną, pełnotekstową kolekcją obejmującą literaturę naukową i technologiczną dotyczącą żywności, napojów i żywienia.

Jest ona tworzona we współpracy z zespołem ekspertów w ramach IFIS, organizacji non-profit, która nieustannie angażuje się w naukę i rozwój oraz cieszy się reputacją naukowej integralności, dokładności i doskonałości. Oprócz podstawowych obszarów nauki o żywności, technologii żywności i żywienia FSTA with Full Text zawiera treści skupione na żywności w wielu pokrewnych dziedzinach, takie jak:

• biotechnologia,
  • bezpieczeństwo żywności,
  • technologie omiczne,
  • karmy dla zwierząt domowych,
  • nauka o sporcie,
  • zrównoważony rozwój.

Zawartość bazy obejmuje 247 aktywnych czasopism pełnotekstowcyh, spośród których 172 to aktywne czasopisma pełnotekstowe bez embarga.

Bazy zostały dodane na platformę EBSCOhost https://search.ebscohost.com/ i są dostępne dla użytkowników w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych przy wykorzystaniu danych do logowania (proszę o informację, a prześlę dane do logowania zdalnego).