Dostęp testowy do bazy OnArchitecture Drukuj

poniedziałek, 17 października 2022 00:00

OnArchitectureBiblioteka PK informuje, że dostęp testowy do bazy OnArchitecture został aktywowany i potrwa do 20 grudnia 2022 r.

OnArchitecture to unikalna kolekcja filmów wideo stworzonych, aby wspierać edukację na studiach architektonicznych, projektowych oraz pokrewnych związanych ze wzornictwem, urbanistyką i szeroko pojętą sztuką.

Zawartość OnArchitecture obejmuje wywiady wideo z wybitnymi architektami z całego świata, którzy opowiadają o swojej pracy, procesie tworzenia projektu oraz roli ich pracy we współczesnym społeczeństwie, oraz audiowizualne zapisy budynków i instalacji architektonicznych. Baza obejmuje 500 pozycji i jej zawartość stale rośnie. Kolekcja dodatkowo zawiera aktualne dane biograficzne architektów i projektantów, których prace są przedstawiane.

Baza została dodana na platformę EBSCOhost https://search.ebscohost.com/ i jest dostępna w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych.

Baza OnArchitecture posiada na platformie EBSCOhost odrębny profil: