Dostęp testowy do bazy Energy & Power Source Drukuj

poniedziałek, 07 listopada 2022 00:00

Energy & Power SourceBiblioteka PK informuje, że dostęp testowy do bazy Energy & Power Source został aktywowany i potrwa do 6 stycznia 2023 r.

Energy & Power Source to wiodąca pełnotekstowa baza danych treści związanych z energią i energetyką.

Zasób zapewnia dostęp do najlepszych czasopism i magazynów poświęconych zagadnieniom związanym z ropą naftową, gazem ziemnym, energią elektryczną, węglem, energetyką jądrową i energią odnawialną. Zawartość bazy obejmuje ponad 380 pełnotekstowych czasopism, informację bibliograficzną dla ponad 900 publikacji. Dzięki Energy & Power Source użytkownicy mają dostęp do ważnych informacji z wielu wiodących w branży czasopism naukowych, magazynów, książek, monografii, publikacji branżowych i innych cennych źródeł. Baza zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji — w tym pełnego tekstu z obrazami, tabelami, wykresami i innymi treściami graficznymi z wielu kluczowych tytułów.

Baza została dodana do listy baz na platformie EBSCOhost https://search.ebscohost.com/ i jest dostępna w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych.