Twoje IP: 3.95.131.208
Data: Gru 06, 2019

BIBLIOTEKA CYFROWA Drukuj

Biblioteka Cyfrowa Politechniki Koszalińskiej powstała z myślą o ułatwieniu dostępu do zasobów przechowywanych w Bibliotece Politechniki Koszalińskiej. Dzięki wykorzystaniu technik konwersji na postać cyfrową Biblioteka Politechniki Koszalińskiej udostępnia: publikacje wydawnictwa uczelnianego, czasopisma, biuletyny oraz prace doktorskie i habilitacyjne. Istotnym założeniem jest archiwizacja najczęściej wykorzystywanych zbiorów, do których dostęp w wypożyczalni jest utrudniony ze względu na ilość dostępnych egzemplarzy lub ich stan fizyczny.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ BIBLIOTEKI CYFROWEJ

Osoby chcące zamieścić swoje publikacje prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:

Zarządzenie Rektora w sprawie utworzenia „Biblioteki Cyfrowej Politechniki Koszalińskiej"

Zarządzenie Rektora nr 7/2018 w sprawie zmiany zarządzenia nr 5/2011"

Opis bibliograficzny
Zaświadczenie
Oświadczenie autora rozprawy doktorskiej
Umowa licencyjna
Poznaj licencje Creative Commons
Sugerowana umowa licencyjna CC BY-NC
Regulamin Biblioteki Cyfrowej Politechniki Koszalińskiej

SZKOLENIA I KURSY

Rezerwacja książek w systemie KOHA

Szkolenie biblioteczne
dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Bibliografia załącznikowa
przedstawia informacje na temat tworzenia bibliografii.