NATURE

Nature to międzynarodowy serwis dający najlepszy wybór prac badawczych obejmujących pełen zakres nauki i technologii dokonany na bazie ich oryginalności, wagi, interdyscyplinarnego zainteresowania, ponadczasowości, dostępnosci, elegancji i zaskakujących wniosków. Nature dostarcza również szybkich, autorytatywnych, wnikliwych i przyciągających uwagę wniosków i interpretacji odnośnie topowych i nadchodzących trendów mających wpływ na naukę, naukowców i społeczeństwo.

Licencja krajowa Nature pozwala na dostęp do rocznika bieżącego i 4 roczników archiwalnych (tzn. w roku 2010 dostęp do roczników 2006-2010, w roku 2011 dostęp do roczników 2007-2011 itd.), a roczniki od 2010 będą archiwizowane na serwerze krajowym. W przyszłości możliwe jest także zakupienie starszych archiwów Nature.

Uwaga! Prosimy użytkowników o zapoznanie się z zasadami licencji Nature: